Home

Zapraszamy na warsztaty gwiazdkowe

Posted by beata | On: Gru 13 2018

Mamy taką miłą tradycję, że raz lub dwa razy w roku spotykamy się z dziećmi podczas warsztatów świątecznych. Te zimowe warsztaty to warsztaty gwiazdkowe. Zawsze są jakieś gwiazdki, jakieś Mikołaje z brodą, terapeuci, którzy podglądają jak dzieci radzą sobie w dużej grupie. Widzimy wtedy nad czym powinniśmy jeszcze popracować, a co już dzieci świetnie potrafią.

Ważna jest atmosfera, którą przede wszystkim tworzy inna scenografia miejsca oraz zapach ciast unoszący się z pokoju, a także młodzi wolontariusze, którzy tego dnia licznie zjawiają się w Fundacji i są najwspanialszym wsparciem dla dzieci. Czasami po prostu porozmawiają, czasami po prostu rozbawią tym, że również nie wiedzą co dokładnie należy zrobić i zawsze wzbudzają duże zaufanie dzieci. To bardzo miły dla nas czas.

Zatem, zapraszamy w sobotę 15.12.2018 o godzinie 15.00. Będzie gwarnie, miło, wyjątkowo. Dlatego też porannych zajęć w Fundacji nie ma, ale efekty spotkań zobaczymy już „na żywo”, bo podczas warsztatów dzieci będę mogły wykorzystać lub zaprezentować umiejętności związane z zajęciami, w których uczestniczą. Będzie to jednocześnie podsumowanie projektów współfinansowanych przez Powiat Wołomiński, a część artystyczna dotyczy projektu realizowanego przy dofinansowaniu PFRON. Ponieważ chętnych na warsztaty jest bardo dużo, niezbędne były zapisy.

comment closed