Home

Nasi Wolontariusze


Dziękujemy wyjątkowym osobom, które pomagają w pracy naszej Fundacji. Wspólnie udało nam się zrealizować wiele zadań. Każdy z nas dzieli się swoją pasją z innymi, są wśród nas terapeuci, tancerz, instruktorka jogi, specjalista od podatków, elektryk, architekt i duża grupa uczniów. Niektórzy zechcieli nam powiedzieć o sobie. Czekamy jeszcze na CIEBIE 🙂

 

  

 JANEK Nazywam się Janek. Rozpocząłem przygodę z wolontariatem ponieważ szukałem celu w życiu dzięki któremu mógłbym pomagać innym. Dzięki pracy w ośrodku nabywam nowe umiejętności (takie jak korzystanie z Makatonu) oraz czuję się że częścią czegoś bardzo ważnego.”

 

 

 

JANEK „Rudy” „Jestem zwykłym nastolatkiem – uczniem gimnazjum. Dzięki Fundacji mogę spełniać swoje największe pasje i wszechstronnie się rozwijać. To miejsce i to co mogę tam robić dodaje mi siły do życia! :)”

KAROLKA „To ja- Karola – szalona gaduła wszędzie umiejąca znaleźć powód do uśmiechnięcia się. Kochająca to co robi. W przyszłości będzie ratować słonie w Afryce :)”

 

 

 

 

 

 

MARCIN

 MATEUSZ

 

AGNIESZKA – cierpliwość i zawsze dobre słowo dla innych są na pierwszym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

MACIEK – świetnie radzi sobie z najmniejszymi dziećmi, które naśladują go we wszystkim, co robi.

 

 

 

 

 

 

MICHAŁ – nie tylko dba o nas pod względem medycznym, bardzo zaangazowany w akcję „Odkręcamy pierwsze słowa” ale potrafi niemalże na zawołanie być najmilszym Panem Misiem:)

 

 

 

 

 

 

 

 

MICHAŁ – specjalista od zadań akcyjnych.

 

 

 

 

 

 

  MONIKA– potrafi pięknie malować buzie dzieci i dorosłych, kręcić baloniki, wyczarować piękne choinki i prowadzić grupę aktorów – rodziców.

 

 

 

 

 

 

SARA „Jestem Sara. Jestem wolontariuszką Fundacji od około dwóch lat. Kilka słów o sobie? Hmmm? Generalnie pozytywna, ciekawa świata i nieznosząca nudy. Moim największym marzeniem są podróże oraz poznawanie i zagłębianie się w tajemnice innych kultur. Cieszę się, że pomagając jako wolontariuszka mogę zrobić coś dobrego.”

 

 

 

 

 

 

ZUZANNA Jestem Zuzanna. Uwielbiam słuchać muzyki, sama również gram na fortepianie. Lubię się uczyć angielskiego. W ośrodku biorę udział w wielu zajęciach. Z dziećmi chętnymi do nauki języka prowadzę zajęcia angielskiego. Czuję wtedy, że robię coś ważnego i sprawia mi to frajdę”.

 

 

 

MACIEJ – inicjator akcji „Odkręcamy pierwsze słowa, zawsze uśmiechnięty i pełen energii i nie tylko jako żółw stara się znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

OLA – duża, ogromna dawka energii, która udziela się dzieciom, jak tylko pojawia się Ola.

 

 

 

 

 

 

 

PAWEŁ – robi najpiękniejsze zdjęcia naszym dzieciom podczas sesji zdjęciowych i innych aktywności w Fundacji, inspiruje i pomaga w każdych działaniach.

 

 

AGNIESZKIMG_4365A – nie tylko z maluchami baraszkuje na podłodze, przekonując z łatwością, że podczas zabawy należy się poruszać

BEATA . IMG_4296Mam szczęście do poznawania w życiu wspaniałych ludzi, zwierząt, miejsc. To dzięki Nim mam radość z robienia tego, czym się zajmuję”.

 

 

 

 

IZA

INGA 

 

 

A także WOLONTARIUSZE z Klubu Wolontariatu Pani Marii Wytrykowskiej:

JULIA

JULIA

JULIA

JULIA

JULIA

MALWINA

IGOR

 Oraz WOLONTARIUSZE z Klubu „Otwarte Serce” pod opieką Pani Magdy Pomianowskiej.