Home

Wiosenna wycieczka z projektu Punkt – kontynuacja! Zapraszamy!

Posted by beata | On: cze 18 2023

Zapraszamy na wspólną wycieczkę realizowaną w projekcie współfinansowanym przez Powiat Wołomiński – Punkt Terapeutyczny – Kontynuacja.
Jest to wycieczka rodzinna, można w niej uczestniczyć jadąc całą rodziną. Będzie piękna rzeka Długa, las, łąka, zabawy survivalowe dla dzieci i rodziców, przeciąganie liny pomiędzy brzegami rzeki, ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy w terenie, a jeśli będzie odpowiednia pogoda rozpalimy ognisko. Będą zawody dla dzieci i rodziców. Będą piękne zdjęcia. Będziemy stale w ruchu, ale będzie też czas na odpoczynek. Miejsce spotkania przed mostkiem na rzece Długiej w miejscowości Ossów. Uwaga, bardzo ważne jest zapoznanie się z informacjami.

PO CO? – wycieczka ma na celu nie tylko integrację uczestników, ale w dużej mierze możliwość obserwacji dziecka, uczestnika projektu w nowych aktywnościach. Dodatkowo, uczestnicy, którzy biorą udział w takim spotkaniu z rodziną czują się pewniej w grupie, a przede wszystkim mogą rozwijać więź poprzez wspólne, grupowe aktywności. Z naszych wieloletnich doświadczeń widzimy, jak duże znaczenie ma właśnie taki wspólny czas zarówno dla uczestnika jak również dla całej rodziny.

DLA KOGO? – dla uczestników naszych projektów oraz ich rodzin. Spotykamy się zatem w znanym i lubianym gronie:) Dzieci i młodzież w czasie wycieczki są stale pod opieką swoich rodziców lub opiekunów.Wyjątkowo uczestnicy powyżej 16 lat za zgodą rodziców mogą uczestniczyć w wycieczce bez rodziców, ale zachęcamy rodziców, aby wspólnie wybrać się na to spotkanie. Tak mało mamy możliwości pobawić się z młodzieżą, wspólnie współzawodniczyć, śmiać się albo radzić sobie z niepowodzeniem i wspierać.

ZAPISY – prosimy o informacje, kto będzie i z kim. To dla nas ważne, kto będzie, bo dostosowujemy aktywności do uczestników. Uwaga – na spotkanie zapraszamy z całą rodziną z wyjątkiem zwierzątek, które mogą wzbudzać niepokój niektórych dzieci.

SZCZEGÓŁY dostępne są na naszej stronie na FB – tam tez formularz zapisów.

comment closed