Home

Wiosenna wycieczka przeniesiona na inny termin

Posted by beata | On: Cze 21 2020

W tym artykule miała pojawić się nasza relacja z wiosennej wycieczki – podchodów, ogniska i wspólnych aktywności. Niestety sytuacja i pogoda zmusiły nas do zmiany planów, ale liczymy, że uda nam się zrealizować scenariusz wycieczki w kolejnym terminie. Bierzemy też pod uwagę zmianę miejsca wycieczki, ale będzie również piesza z wykorzystaniem aktywności wodnych.

Dlatego chętnych odsyłamy do ankiety, gdzie podajemy kolejny termin i prosimy o zapisy. Planujemy termin 1 lub 2 sierpnia.

Ankieta zgłoszeniowa znajduje się tutaj: oraz oczywiście w naszej karcie z ankietami

W projekcie Punkt Edycja 7 współfinansowanym przez Powiat Wołomiński ważnym elementem projektu jest rodzinna wycieczka integracyjna. Zgodnie z harmonogramem miała się odbyć w maju lub czerwcu. Miejsce wybrane wspólnie z uczestnikami, zdecydowaliśmy się na Glinianki w Zielonce, aby wskazać jednocześnie rodzicom ciekawe miejsce do letniego wypoczynku.

Początkowo obawialiśmy się, czy uda nam się przeprowadzić wycieczkę, ze względu na wzrost zachorowań w maju, dodatkowo maj był wyjątkowo chłodny dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować termin pod koniec czerwca, jeszcze przed wakacjami. Chętni się zgłosili, plan wycieczki mieliśmy przygotowany, zdjęcia i aktywności próbne przygotowane, nie mogliśmy doczekać się kiedy spotkamy się z uczestnikami.

W dniu wycieczki, jak to w czerwcu zapowiadało się burzowo i parno i chociaż to było do przewidzenia liczyliśmy, że burza „przejdzie bokiem”. Tym razem nie, cały dzień był burzowy i trudno, musieliśmy ze smutkiem spakować nasz scenariusz i przedmioty potrzebne na wycieczkę i poczekać na kolejny termin, planujemy 1 lub 2 sierpnia. Niezależnie od wszystkiego, wycieczka będzie na pewno, znajdziemy dobry termin.

A teraz… mimo wszystko trochę cieszymy się z deszczu, bo jest bardzo potrzebny przyrodzie.

comment closed