Home

Punkt – kontynuacja – informacje o spotkaniach

Posted by beata | On: lut 25 2023

W pierwszym tygodniu marca odbędzie się spotkanie dla nowych uczestników projektu i osób kontynuujących. Podczas spotkania szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom – link do spotkania pojawi się na Fb Fundacji wraz z zaproszeniem.

Drugi rok realizacji projektu Punkt kontynuacja oznacza dla nas możliwość zmian, ale jednocześnie kontynuację rozpoczętych. W pierwszej kolejności, w styczniu musieliśmy upewnić się, że uczestnicy, którzy obecnie realizują zajęcia terapeutyczne w tym projekcie mają potrzebę i konieczność kontynuowania. Większość osób będzie kontynuowała zajęcia do końca czerwca, następnie planujemy nabór nowych uczestników do terapii indywidualnej, jednak już od lutego włączamy w miarę możliwości godzinowych projektu nowych uczestników.

Już w lutym rozpoczęliśmy konsultację zarówno dzieci jak i dorosłych, jeszcze kilka osób oczekuje na spotkanie i przydział do zajęć terapeutycznych indywidualnych – są to zajęcia logopedyczne, neurologopedyczne, psychoedukacji, teorii umysłu, terapii ręki, grafomotoryki i surdologopedyczne. Wiemy, że wiele osób oczekuje na terapię na liście rezerwowej naszego projektu, w miarę możliwości będziemy odpowiadali na zgłoszenia.

W marcu uruchomimy nowe grupy, w pierwszej kolejności będzie to grupa cztero i pięciolatków oparta na metodzie ruchu rozwijającego, uważności, współpracy – czyli całościowe spojrzenie na umiejętności dziecka w grupie.

W połowie marca zakończy swoje zajęcia również grupa muzyczna pani Laury i będziemy gotowi na utworzenie nowej grupy, dla nowych uczestników. Zatem w marcu po konsultacjach będziemy realizować już zajęcia grupowe dla nowych grup.

Szczegóły kolejnych działań i dokładne informacje o naborze do grup zostaną przedstawione w kolejnym wpisie po spotkaniu z Państwem – w pierwszej połowie marca.

comment closed