Home

Podsumowanie projektu PFRON 2018-2020

Posted by beata | On: Mar 31 2020

Jak to się mówi – „Jak to szybko minęło”!!! Dziś, w tym trochę niespodziewanie dziwnym czasie kończymy realizację dwuletniego, dużego projektu współfinansowanego przez PFRON „Samodzielnie i skutecznie poznajemy świat”. Przygotowaliśmy kilka atrakcji na zakończenie. Miało być uroczyste podsumowanie 28. marca w kinie Kultura, zaproszenia wypisane czekają na wysłanie, ale… musimy być cierpliwi. Teraz, z powodu koronawirusa musimy zostać w domu, zadbać o siebie i najbliższych. Spotkamy się już niedługo, a tymczasem kilka informacji podsumowujących.

Po pierwsze i najważniejsze – uczestnicy!!! Wspaniałe dzieciaki, młodzież, a także osoby dorosłe. Z tymi wspaniałymi osobami poznawaliśmy świat na lądzie i w wodzie. Przygotowaliśmy opinie do odebrania na koniec projektu, ale w skrócie są one przedstawione na prezentacji poniżej. Zachęcamy dzieci i rodziców do wspólnego oglądania prezentacji. Czy poznajecie swoich kolegów i koleżanki?

Prezentacja Album Uczestników Projektu

Każdy z Was jest wyjątkowy i chcemy, żebyście o sobie tak myśleli. Nie wiemy, jak wykorzystacie umiejętności, które pojawiły się w czasie naszych spotkań, ale wiemy, że na pewno w Was zostaną. Widzieliśmy, jak dużo zmian pojawiło się podczas realizacji projektu i jak dużo osiągnęliście. Tak naprawdę planowaliśmy przerwę od jutra. Uważaliśmy, że po długim czasie potzrebujecie przerwy i odpoczynku od terapii również po to, aby zająć się innymi sprawami – niektórzy z Was mieli iść do przedszkola, na niektórych czeka szkoła ponadpodstawowa, jeszcze inni… wybiorą się do pracy.

Jesteście na to gotowi, na zmiany, które nastąpią. Wiemy, że teraz czas na inny etap, na przerwę. Mamy obecnie przerwę przymusową, o tym, jak będziemy Was wspierać w czasie tej przerwy napiszemy osobny wpis. Dziś dziękujemy Wam za zaangażowanie i gratulujemy osiągnięcia celów.

W kolejnych tygodniach przestawimy podsumowania, statystki, informacje co dalej z naszymi działaniami. Do zobaczenia wkrótce:)

comment closed