Home

Nasze Skarby

Posted by beata | On: Gru 06 2013

W poniedziałek 9. grudnia o godzinie 11.30 zapraszamy na krótkie przedstawienie SKARBY, które zaprezentowane zostanie podczas przeglądu „Wierszem i sercem malowane” w Miejskim Domu Kultury w Wołominie. W przedstawieniu wezmą udział dzieci ze starszej grupy integracyjnych zajęć teatralnych prowadzonych od września przez Piotra Stawskiego. W czasie przedstawienia Damian, Zuzanna, Monika, Kinga, Mateusz, Rafał, Szymon pokażą nam w jaki sposób…. Nie, nie zdradzimy więcej 🙂 Dzieciom pomagają wolontariusze Sara, Karolka i Janek z gimnazjum nr 5  w Wołominie.

Młodsza grupa nie jest jeszcze gotowa do występu na scenie, zaprezentuje swoje umiejętności przed rodzicami podczas piątkowego spotkania 20.12 w sali, w której zazwyczaj odbywają się zajęcia.

Podczas przeglądu zapraszamy również do obejrzenia wystawy, gdzie zaprezentowana będzie nasza kartka wykonana podczas warsztatów artystycznych, które odbyły się w grudniu. Podczas warsztatów dzieci rysowały marzenia, ich prace są elementem świątecznej kartki ozdabianej marzeniami. Marzeń jest dużo i nasza kartka też jest duża, na pewno nie uda się jej nie zauważyć.

Zapraszamy serdecznie!

 

 

comment closed