Home

Letni remont w lokalu Fundacji

Posted by beata | On: Sie 27 2018

IMG_5802

W lokalu Fundacji w wakacje odbywają się tylko konsultacje, a zatem jest to najlepszy czas, żeby naprawić to, co się zepsuło w ciągu roku szkolnego, zrobić porządki. Nie mamy co prawda żadnych dodatkowych środków na zakup nowych mebli czy nawet na remont, dlatego musimy liczyć na siebie, przyjaciół i rodzinę.

Tym razem nie planowaliśmy większego remontu, gdyby nie pani Iza:) Czyli nasza cudowna terapeutka, która wzięła sprawy sali logopedycznej w swoje ręce i… dzięki szeptom do ucha dobrych osób udało jej się zdobyć fundusze na nowe meble do sali logopedycznej. Będą już w październiku, a tymczasem czas na porządki, przestawianie mebli, noszenie i różne prace remontowe, w których pomaga cała rodzina. Dziękujemy:)

Ale to nie koniec. Inna dobra osoba, uznała, że też spróbuje coś pomóc. Pan Paweł wymienił naszą zepsutą umywalkę, a na dodatek dzięki jego wspaniałym znajomym z firmy meblarskiej otrzymaliśmy kolejne wygodne meble do dwóch sal. Bardzo dziękujemy wspaniałej ekipie z firmy F_6 PROJEKT, wspaniali panowie!!!

Dziękujemy też Indze, naszej niestrudzonej wolontariuszce, która w wakacje pomagała nam w pracach remontowych:) Był też nowy młody pomocnik, który potrafił nawet zaszpachlować dziury po wykręconych śrubach. Dziękujemy Błażej:)

Pracy mamy jeszcze bardzo dużo, środków finansowych brak, w przyszłym roku niezbędny wydaje się remont generalny. Już musimy zacząć zbierać. Tym bardziej dziękujemy za wszystkie wpłaty, jakie przesyłacie Państwo na konto Fundacji z dopiskiem dotyczącym darowizny na lokal. Każda złotówka ma znaczenie. Bardzo dziękujemy!

AB i BB

 

comment closed