Home

Konsultacje terapeutyczne w wodzie

Posted by beata | On: Maj 15 2019

Staramy się wspierać uczestników naszych projektów najlepiej jak to tylko możliwe. W ramach realizacji projektu Punkt doagnostyczno-terapeutyczny edycja szósta współfinansowanego przez Powiat Wołomiński możemy zaproponować kompleksowe wsparcie rozpoczynając od wywiadu rozmowy, następnie proponując konsultacje z tych metod, które wydają nam się pomocne w uzyskaniu zaplanowanego celu terapeutycznego.

Od kilku lat jako jedna z niewielu organizacji proponujemy wsparcie ruchowe poprzez aktywności na pływalni. Poza ruchem, jest tam jeszcze bardzo wiele elementó związanych z nauką prawidłowego oddychania, dużo elementów integracji sesnorycznej.

W ramach zajęć udało nam się przeprowadzić konsultację wspieraną przez specjalistów z całej Polski. Dzięki temu mogliśmy zaproponować po raz drugi konsultację u Krzysztofa Miłkowskiego, instruktora terapii w wodzie, fizjoterapeuty specjalizującego się w pracy w wodzie zwłaszcza z dziećmi z różnymi problemami neurologicznymi. Dzięki takiemu wsparciu zarówno rodzice jak i terapeuta prowadzący otrzymuje wskazówki jak pracować bezpośrednio z danym dzieckiem.

comment closed