Home

Kolejny letni turnus!

Posted by beata | On: Lip 30 2013

Rozdzwoniły się do nas telefony po pierwszym letnim turnusie turnusie, dlatego nie odkładaliśmy długo kolejnego turnusu realizowanego podczas naszego projektu „Słyszę, mówię i czuję przez 4 pory roku” dofinansowanego przez PO FIO.

Zapowiada się bardzo ciekawie. Termin już ustalony: 5-9 sierpnia. Będzie to turnus logopedyczno-pedagogiczny. Tak jak poprzednio codziennie będą zajęcia sportowe. Każdego dnia będą elementy innych dyscyplin sportowych: koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tai chi, joga i sztuki walki.

Nasi niezastąpieni wolontariusze, którzy będą uczestniczyli w spotkaniach pokażą jak wielka radość płynie z dopingowania swoich zawodników i drużyn, zasad fair play i prawdziwych emocji podczas rozgrywek.

Przypominamy, że podczas letnich turnusów obowiązuje strój sportowy – ciemne spodenki i jasna koszulka oraz oczywiście sportowe buty.

Turnus będzie prowadziło pięciu specjalistów: surdologopeda, neurologopeda i pedagodzy różnych specjalizacji. Każde dziecko codziennie będzie uczestniczyło w dwóch zajęciach logopedycznych i dwóch pedagogicznych oraz zajęciach sportowych. Nowością będzie też zwrócenie uwagi na rozwój umiejętności społecznych i samodzielności.

Oczywiście podstawą zajęć będzie dużo wakacyjnej zabawy!

comment closed