Home

Gwiazda Fundacji na scenie

Posted by beata | On: wrz 30 2013

W ostatnią niedzielę września w Miejskim Domu Kultury w Wołominie dzieci, które przyszły na przedstawienie „Przyjaciele” miały wielką przyjemność spotkać się z gwiazdą Fundacji „Słyszę-Mówię-Czuję” – czworonożnym terapeutą psem Bąblem. Bąbel został przyjęty przez dzieci gorąco, nie odrywały od oczu od sztuczek, które żywiołowo pokazywał.

Nasza Fundacja zaproponowała to spotkanie, aby wykorzystać motyw bajki i pokazać dzieciom jak bardzo pies pomaga w życiu człowiekowi – gdy można się z nim, uczyć nowych słów i po prostu być jego przyjacielem.

Dzieci, które jeszcze nie znają Bąbla, a także ich rodzice mieli wiele pytań – kiedy i gdzie można spotkać się z Bąblem, jak nauczył się tych wszystkich sztuczek i wiele innych. Dzieci najczęściej pytały, czy można psa pogłaskać i dać mu smakołyk. Nas najbardziej ucieszyło, że (tak jak się spodziewaliśmy) dzieci były bardzo spontaniczne, okazywały jak ważne jest dla nich to spotkanie i jak bardzo tego potrzebują. Bąbel na scenie zachowywał się jak gwiazda ? nie rozpraszały go hałasy z obu stron, nie zwracał uwagi na ostre światło, był skupiony na swojej pracy – na scenie wypadł wspaniale, a później rozdawał autografy przybijając piątkę z dziećmi. Do zobaczenia wkrótce.

Więcej zdjęć w naszej galerii

 

1 Comment

  1. szatan667 pisze:

    super piesio